אודות חוה מנדלבוים

בס"ד

חוה מנדלבוים לוגו

חוה מנדלבוים מתמחה בעיצוב סרוק ומכירת פאות עם נסיון עצמי רב השנים של למעלה מ – 24 שנים. במהלך השנים היא המשיכה ללמוד להשתלם ולהתמקצע  אצל  מיטב המעצבים בארץ ובחו"ל מתעדכנת ומתחדשת כל הזמן בהתאם למה שקורא הן בארץ והן בעולם וכן מפתחת קוום עצמאיים בתחום העיצוב.

 

במשך שנות פעילותה הרבות בתחום קנתה לעצמה חוה שם ברמה ארצית ועולמית ביחסיה ללקוחת, כל לקוחה מזמינה תור ומקבלת את הזמן שלה שהוא רק שלה ללא הפרעה של לקוחות מזדמנות המחכות בתור ויוצרות לחץ, אלא זה זמן המוקדש לה בלבד לצורך אותו ענין שלשמו היא באה. גישה זו מאפשרת לתת ללקוחה את מבוקשה בסבלנות בזמן שלה  ולהתייחס לצרכים המיוחדים  שלה ברגישות ובמקצועיות חוה מתאימה את הפאה והעיצוב, לצורת הפנים [ פנים עגולות פנים מלבניות וכד' ] ליצירת מראה מחמיא של לקוחה הלובשת את הפאה שיבליט את היופי שלה ויחד עם זאת יתן לה מראה צעיר ועדכני, כל זה נעשה בתאום עם הלקוחה ולפי רצונה והרגשתה בכדי שתצא עם הרגשה הכי נעימה.

לחוה לקוחות מכל הארץ וכן לקוחות המגיעות לארץ לביקורים מחו"ל (מזמינות תור עוד לפני היציאה לארץ) המגיעות לרכישה עיצוב וסרוק הפאות שלהם בגלל היכולת הייחודית שלה.

חוה מתמחה למעלה מ- 20 שנה באיפור מקצועי  לכלות  אירועים  וקטלוגים. התאמת איפור מקצועי מסייעת בהתאמת הפאה ללקוחה  וגם לגבי יבוא סוגי הפאות שיתאימו ללקוחות למבני הפנים ולסוגי העור השונים.

 

 

 

 

.

אודות חוה מנדלבוים