איפור מקצועי

חוה מאפרת מקצועית. למעלה מ-20 שנה בסגנונות רבים ומגוונים לפי רצון הלקוחה ובשילוב של הידע שרכשה אצל טובי המאפרים בארץ כולל השתלמויות לצורך עדכונים לאורך השנים. הניסיון הרב שרכשה באיפור כלות, איפור מקצועי לקטלוגים ולמגוון אירועים ( יש סוג סגנון איפור שונה לאיפור לאירוע ביום או לילה במקומות עם אור של מנורות/פלורסנטים  או אור טבעי )לאור נסיונה הרב של חוה החומרים שהיא משתמשת בהם מתאימים לתנאים בהם מתרחש האירוע ולמזג האוויר  וגם עמידים ומחזיקים מעמד למשך שעות רבות ולאורך כל האירוע תוך שמירה על הברק והחיות שמקנה האיפור.

איפור מקצועי זה כמו אומנות בשבילי.

את לא צריכה להרחיק לכת בכדי לראות את הסגנונות של האיפור שחוה מאפרת את יכולה להסתכל באתר. את כל הדוגמניות של הקטלוג חוה איפרה שם גם ניתן להבחין בהבדלי האיפור המותאם לכל פאה ודוגמנית כך שמכאן את יכולה רק לדמיין לאן את יכולה להגיע עם האיפור כאשר את רוצה להיות מסמר האירוע ועם מראה שיתפוס את העין ולא יהיה מוגזם . איפור מקצועי דורש ניסיון רב, אותו חוה צברה במשך 20 שנותיה בתחום.

איפור מקצועי - חוה מנדלבוים

חוה הינה מעפרת מקצועית כבר למעלה מ20 שנה ופאנית יותר מ24 שנים. אפשר לראות בתמונה את חוה בפעולה מאפרת ומסדרת פאה לדוגמנית לפני עליה לסט צילומים.