אלן ווילה – Ellen Wille

כן גם לך מגיע ללכת עם פאת מותג עולמית ellen wille

חוה הינה בעלת זיכיון בלעדי ליבוא פאות hair power. של חברה   elln Wille. זיכיון זה הוענק לחוה אחרי בדיקה שנעשתה על ידי חברה זו בכדי לוודא שהינה עומדת בסטנדרטים הגבוהים של החברה הן מבחינת אמינות והן מבחינת צורת עבודה.

לוגו של אלן ווילה

אלן ווילה החברה  אירופאית בין לאומית גדולה המשווקת בכול העולם נוסדה על ידי הגברת אלן.

אלן ווילה הוא סיפור הצלחה במשך יותר מ -45 שנים, בתחום השיער אלן ווילה חברת GmbH עומדת באיכות ובסטנדרטים גבוהים במכירת פאות נוכריות, בארה"ב ובאירופה לסיטונאים מקומיים ובינלאומיים.

יצור פאות בטכניקות מודרניות עם עיצוב מיוחד ותוך דגש מיוחד על  אופנה חדשנית ועדכנית לכל אחד ואחת כאשר הדגמים מותאמים  לדרישות של לקוחותינו. בין אם הפאה נמצאת בשימוש רגיל יום יומי או למטרות רפואיות או כאביזר אופנה, כל מוצרי אלן ווילה נבדלים משאר הפאות הנמצאים בשוק. והם ברמה הגבוהה ביותר של איכות ונוחות.

עד עצם היום הזה מעצבת את הפאות, מייסדת החברה הגברת אלן ווילה באופן פעיל ומשמעותי ותורמת ליצירתו של כל מודל פאה המיוצר. היא מונעת על ידי פרפקציוניזם, עד לפרטים הקטנים ביותר, יש לגברת אהבה גדולה למקצוע הזה וגם עניין ומיומנות  לכל מה שקשור בתחום השיער. הידע והניסיון הרב שלה הוא כוח מניע תמידי בכל מוצריה.

כל פאות אלן ווילה נוצרים בסגנונות אופנתיים ומתוך מחשבה מרובה ובסטנדרטים גבוהים המיוחסים לחברת אלן ווילה תהליך העיצוב כולל חידושים בכל מרכיבי הפאה אשר נבחרו כדי לעצב ולאפיין כל אחד מדגמי הפאות שלנו.

כלקוחות אנו צריכים  לדעת כי המותג הוא באופן עקבי, בחוד החנית של עיצוב עם רעיונות שהופכים את דגמיה טבעיים יותר ויותר יפים – בצבעים אחידים או צבע עם שורש כהה, נוחים – הרשת עשויה מחומרים רכים במיוחד, זו הסיבה מדוע אלן ווילה חברה לפאות GmbH היא המובילה בשוק העולמי, בכל שנה ושנה, כהגדרה סטנדרטית גבוהה לאיכות ונוחות.

לחברה, ששטח המשרדים והאחסנה שלה הוא יותר מ-  2,500 מ"ר חוץ משטחם של 4 מפעלים גדולים אשר עמלים על יצור הפאות כל השנה בסטנדרטים מיוחדים עם מערכת בקרת איכות גבוהה מאוד, צוות המותג פועל כל הזמן להצלחה המתמשכת של אלן בתחומה.