פאות רפואיות לחולת סרטן

ידוע כי חולת סרטן הצריכה לעבור הקרנות או כל טיפול תרופתי, זו תקופה קשה בשל אופי הטיפול וההשלכות אשר גורמות גם לנשירת שיער ובדרך כלל הטיפול נקבע מראש, כך שזה מאפשר לך להיערך ולחשוב גם על המראה.  כי  שכאשר את מרוצה מהמראה זה גם מקרין פנימה ונותן לך את הכוח להתמודד ולהחלים.

במצב זה יש לחוה מפאות חוה את כל היכולות עם ידע ניסיון וותק של למעלה מ- 24 שנים כאשר באמצעות הפאות שהיא מייבאת ניתן לאפשר לכל אחת את הפתרון המתאים לה. הם קלות נוחות ובעלי מראה טבעי, במגוון אפשרויות ועיצובים עדכניים שאת יכולה למתאים למראה המיוחד רק לך כמו כן אם יש לעור הקרקפת רגישות מיוחדת יש לחוה פתרון למצב זה, ישנו כובע רפואי העשוי מחומרים טבעיים ונעימים אשר יעודו לא לתת לפאה ליצור חיכוך עם העור ועל ידי כך ליצור גירוי. כובע זה מאפשר לעור הקרקפת לנשום וגם שומר על טמפרטורה של הגוף בחורף ובקיץ  והכול בכדי להקל עליך .

רצוי מאוד לרכוש את הפאה לפני תהליך שהקרנות יחל כדי שתוכלי לבדוק ולראות איזה פאה תתאם לך מבחינת צבע ועיצוב וגם תוכלי ללכת איתה לפני כדי להתרגל למראה החדש שלך וכן להרגיל את הסביבה הקרובה למראה החדש שלך

כאשר הפאה הולמת את האישה החולה – ישנה הקלה מסוימת במצב הלא פשוט שהיא נמצאת בו שהיא יכולה לשוות לעצמה את המראה החיצוני למה שהיה בטרם הטיפול ולהראות טוב בסביבה בה היא שוהה.

חוה גם מאפרת מקצועית למעלה מ- 20 שנה כך שיש לה יתרון שתוכל לעזור ולתת לך טיפים מעבר למראה של השיער איך תראי טוב יותר בתקופה זו אל מול הסביבה שבה את נמצאת וללא מאמץ

פאות רפואיות זכאיות להחזר של קופות החוליםמאוחדת , מכבי,  כללית,  לאומית

כל קופה מזכה אותך בסכום זיכוי שונה לפי סוג הביטוח הרפואי שיש לך.

ועל כן על כל אחת לבדוק במשרד קופת החולים שלה מה גובהה סכום הכיסוי שהיא מקבלת עבור רכישת פאה רפואית  

צרי איתי קשר

פאות לחולות סרטן